• Krabice plné lásky...

Naša materská škola sa aj tento rok zapojila do už 6. ročníka celoslovenskej výzvy "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?" Rozhodli sme sa v tomto predvianočnom čase potešiť osamelých seniorov, pretože častokrát je to jediný darček, ktorý dostanú. Deti všetkých tried spolu s rodičmi naplnili krabice od topánok milými darčekmi a spolu s pani učiteľkami ich aj krásne zabalili. Balíčky obsahovali z každého trošku - niečo, čo poteší dušu i telo. A to všetko darované zo srdca, zaniesli na zberné miesto. Odtiaľ už poputujú k našim najstarším, ktorým, veríme, vyčarujú úsmev na tvári a vnesú pocit tepla domova aj v ich Domove seniorov.

Poďakovanie patrí všetkým, vďaka ktorým bol aj tento projekt opäť úspešný.

• Letel svetom tam a späť,

len nám prosím, neuleť!"

Aj takto privítali deti našej škôlky veselého šarkana, ktorý k nim doletel z ďalekého sveta. No také usmievavé tváričky veru nikde nevidel.

Najviac sa tešili naši šikovníci, ktorí si vyrobili vlastných, farbami žiariacich šarkaníkov. Čas naozaj nestrácal nikto a čochvíľa už všetky šarkany brázdili oblohu nášho školského dvora i okolia školy.